Na kontaktoni

Tianjin Fortis Valve Co, Ltd

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

Zona Guaizi Gou Indstrial, qyteti Xiaozhan, rrethi Jinnai, Tianjin të Kinës.

Telefoni: + 86-22-88529757

Faksi: + 86-22-88818118