Контактирајте не

Тјанџин Фортис Вентил копродукции, ООД

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Индестриална зона Гуази Гоу, град Ксиаожан, област innинаи, кинески Тијанџин.

Телефон: + 86-22-88529757

Факс: + 86-22-88818118